Výpis záznamů 15 z celkového počtu 5 vyhovujících záznamů.

Praha 6 šije roušky!

Šijete roušky? Pomůžeme vám dostat je k těm, kteří je skutečně potřebují!
[30.03.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Nařízení vlády ruší akce nad 100 osob a zavírá školy, vztahuje se i na svatby

Nařízením vlády se zavírají všechny základní a střední školy, gymnázia, učiliště a vysoké školy. S účinností ode dneška. Prosíme, neposílejte a nevoďte děti zítra do škol. Školky zůstávají otevřeny! Pro děti, které doma zůstat nemohou, intenzivně hledáme řešení a budeme vás neprodleně informovat.
[10.03.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Praha 6 připravuje letní provoz mateřských škol

Po loňském úspěchu letních aktivit ve školkách dochází letos k dalšímu navýšení kapacit.
V loňském roce mateřské školy nabídly přes 900 míst, letos nabízíme téměř 1300 míst pro děti z Prahy 6. Nabídka pokrývá oba prázdninové měsíce a je rozložena po celém území Prahy 6 podle požadavků rodičů. Ve školkách, kde je plánována rekonstrukce, letní provoz neprobíhá.
[28.01.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

VELIKONOCE 2015 V PÍSECKÉ BRÁNĚ ZAČALY! TĚŠÍME SE NA VÁS

Praha, 22. 3. 2015 - V Písecké bráně v Praze 6 začalo jaro a Velikonoce! Ti, kdo v neděli dorazili do Písecké brány, si odtud mohli odnést vlastnoručně vyrobenou pomlázku, osení, ozdobit vajíčka voskem nebo poslechnout dětský pěvecký soubor Sedmihlásek. Upálením Morany symbolicky zakončili zimu a přivítali jaro.
[23.03.2015]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

POZOR! VEŘEJNÉ JEDNÁNÍ K TRAMVAJI NA DĚDINU: 15. 1. 2015 - 15:30 HODIN

Magistrát hlavního města Prahy pořádá

ve čtvrtek 15. ledna 2015

v sále Základní školy Dědina - Žukovského 580/6, Praha 6

od 15:30 hodin

veřejné projednání posudku a současně dokumentace vlivů záměru

"Tramvajová trať Divoká Šárka - Dědinská, Praha 6"

na životní prostředí ve smyslu příslušného zákona a veřejné zdraví.

ZÁSTUPCI MČ PRAHA 6 A JEJÍ OBČANÉ ROZHODNĚ NEMŮŽOU CHYBĚT!
[15.01.2015]   LibocRuzyně

Konec výpisu.