Výpis záznamů 17 z celkového počtu 7 vyhovujících záznamů.

Praha 6 šije roušky!

Šijete roušky? Pomůžeme vám dostat je k těm, kteří je skutečně potřebují!
[30.03.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Nařízení vlády ruší akce nad 100 osob a zavírá školy, vztahuje se i na svatby

Nařízením vlády se zavírají všechny základní a střední školy, gymnázia, učiliště a vysoké školy. S účinností ode dneška. Prosíme, neposílejte a nevoďte děti zítra do škol. Školky zůstávají otevřeny! Pro děti, které doma zůstat nemohou, intenzivně hledáme řešení a budeme vás neprodleně informovat.
[10.03.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Praha 6 připravuje letní provoz mateřských škol

Po loňském úspěchu letních aktivit ve školkách dochází letos k dalšímu navýšení kapacit.
V loňském roce mateřské školy nabídly přes 900 míst, letos nabízíme téměř 1300 míst pro děti z Prahy 6. Nabídka pokrývá oba prázdninové měsíce a je rozložena po celém území Prahy 6 podle požadavků rodičů. Ve školkách, kde je plánována rekonstrukce, letní provoz neprobíhá.
[28.01.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Duše a dušičky v oboře Hvězda

Strašidelné odpoledne pro nebojácné děti. Na co se můžou těšit? Na Strašidelnou stezku, workshopy se zaměřením na rukodělné aktivity, herecké vystoupení, Fireshow, dlabání dýní apod. Každé dítě, které splní úkoly na hlavní cestě od Vypichu k letohrádku Hvězda dostane odměnu a pamětní list od strašidla. Hlavní program začíná ve 13 hodin. Strašidelná stezka bude otevřena od 17:30 hod.
[28.10.2019]   Liboc

„Rozloučení s létem“

„Rozloučení s létem“ dne 10. 10. 2019 od 9:00 do 16:00 hodin. Jedná se o edukativní akci pro děti ze základních, mateřských škol a pro širokou veřejnost zaměřenou na ekologickou výchovu, osvětu a dopravní výchovu.
[04.10.2019]   BřevnovLiboc

VELIKONOCE 2015 V PÍSECKÉ BRÁNĚ ZAČALY! TĚŠÍME SE NA VÁS

Praha, 22. 3. 2015 - V Písecké bráně v Praze 6 začalo jaro a Velikonoce! Ti, kdo v neděli dorazili do Písecké brány, si odtud mohli odnést vlastnoručně vyrobenou pomlázku, osení, ozdobit vajíčka voskem nebo poslechnout dětský pěvecký soubor Sedmihlásek. Upálením Morany symbolicky zakončili zimu a přivítali jaro.
[23.03.2015]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

POZOR! VEŘEJNÉ JEDNÁNÍ K TRAMVAJI NA DĚDINU: 15. 1. 2015 - 15:30 HODIN

Magistrát hlavního města Prahy pořádá

ve čtvrtek 15. ledna 2015

v sále Základní školy Dědina - Žukovského 580/6, Praha 6

od 15:30 hodin

veřejné projednání posudku a současně dokumentace vlivů záměru

"Tramvajová trať Divoká Šárka - Dědinská, Praha 6"

na životní prostředí ve smyslu příslušného zákona a veřejné zdraví.

ZÁSTUPCI MČ PRAHA 6 A JEJÍ OBČANÉ ROZHODNĚ NEMŮŽOU CHYBĚT!
[15.01.2015]   LibocRuzyně

Konec výpisu.