Výpis záznamů 371376 z celkového počtu 376 vyhovujících záznamů.

EXKLUZIVNĚ: 9. 5. 2013 - ŠKOLA V PRAZE 6 PONESE JMÉNO SLAVNÉHO ČESKÉHO EXSTAROSTY AMERICKÉHO CHICAGA - A. ČERMÁKA

KDO BYL ANTONÍN ČERMÁK? MÁME UNIKÁTNÍ VIDEO A FOTOGALERII, PODÍVEJTE SE! Ve čtvrtek 9. 5. 2013 odstartuje přesně v 11 hodin dopoledne výjimečná akce Prahy 6. Dne 9. května 2013 si totiž celý svět připomíná 140. výročí narození Antonína Čermáka, starosty amerického Chicaga, českého rodáka a Sokola. V tento den pořádá městská část Praha 6 slavnostní přejmenování ZŠ nám. Interbrigády na ZÁKLADNÍ ŠKOLA ANTONÍNA ČERMÁKA. Z Ameriky přiletí exkluzivní host - vnuk A. Čermáka pan Anton Kerner. Jste zváni!
[02.05.2013]

Sportovní legendy otevřely dětem ZŠ a MŠ Červený vrch nově zrekonstruované hřiště

UVNITŘ ČLÁNKU FOTOGALERIE. Legendární tenista Jan Kodeš, desetibojař Robert Změlík, zlatý pětibojař David Svoboda, legendární diskař Imrich Bugár. Sportovní legendy dnes v osm hodin ráno otevřely nově zrekonstruované hřiště ZŠ a MŠ Červený vrch. Za městskou část Praha 6, která na jeho nový povrch přispěla částkou 1,8 milionu korun, nechyběl radní pro oblast školství Ondřej Balatka.
[29.04.2013]

Šachový velmistr Karpov navštívil ČR a zamířil na Prahu 6

UVNITŘ ČLÁNKU FOTOGALERIE. Šachový velmistr A. J. Karpov podpořil v Praze 6 žáky šachové školy stejného jména, která sdružuje šachové hráče všech věkových kategorií.
[04.03.2013]

PRAŽSKÝ DENÍK: Dukla a MČ Praha 6 podepsali memorandum o spolupráci

Fotbalový klub Dukla Praha prohloubil spolupráci s městskou částí Praha 6, což obě strany stvrdily podpisem memoranda na úterní tiskové konferenci k začátku jarní části Gambrinus ligy. Starostka Prahy 6 Marie Kousalíková a generální ředitel Dukly Michal Šrámek tak dali „razítko" již probíhající a fungující spolupráci.
[21.02.2013]

VIDEO: Praha 6 a FK Dukla Praha podepsali Memorandum o spolupráci

UVNITŘ ČLÁNKU VIDEOZÁZNAM KONFERENCE + FOTOGALERIE. Praha, 19. 2. 2013 – Praha 6 a FK Dukla Praha podepsali historicky první memorandum o vzájemné spolupráci. Městská část Praha 6 je hrdá na to, že memorandem navazuje spolupráci s jedním ze tří hlavních pražských fotbalových klubů. FK Dukla začíná letošní sezónu s posilami v týmu a také s rekordním počtem 8150 míst na tribuně stadionu Juliska.
[19.02.2013]

MÁME PRO VÁS ÚNOROVOU ŠESTKU!

UVNITŘ ČLÁNKU AKTUÁLNÍ ČÍSLO ČASOPISU ŠESTKA KE STAŽENÍ. Zápisy dětí do mateřských škol v Praze 6 letos začínají s téměř měsíčním předstihem. Pro přijetí do všech školek platí jednotná kritéria. Jaké? Kde jsou umístěné velkoobjemové kontejnery na odpad? Co zajímavého se teď děje v Praze 6? Dozvíte se v nejnovějším čísle časopisu Šestka.
[07.02.2013]

Konec výpisu.